2022 01 23 Padėka Šventojo Rašto skaitovams

Sausio 23 dieną šventėme Dievo Žodžio sekmadienį. Lapių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje klebonas kun. Gintaras Pūras šv. Mišias aukojo už Šventojo Rašto skaitovus šv. Mišiose bei jų artimuosius.
Domeikavos ir Lapių parapijų klebonas kun. Gintaras Pūras pamoksle kalbėjo apie Šventojo Rašto skaitymo vertę - neužtenka Dievo žodį tik išgirsti pamaldose, reikia namuose patiems jį skaityti, apmąstyti bei juo maitintis.

Dievo Žodžio sekmadienio proga mūsų parapijos klebonas kun. Gintaras padėkojo parapijos skaitovams už dėmesį į Šventojo Rašto svarbą, gilesnį apmąstymą bei iškilmingą skelbimą Eucharistijos liturgijoje.

Vėliau dvasininkas įteikė padėkas už nuoširdžią, įpareigojančią tarnystę daliai skaitovų, kurie galėjo atvykti.
Lapių bažnyčioje yra 10 Dievo žodžio skaitovų.

Dvasininkas ragina tikinčiuosius  skaityti kasdien Šventąjį Raštą namuose. Įsigyti Šventąjį Raštą galite Lapių bažnyčios zakristijoje.

Dievo Žodžio sekmadienio akimirkas Domeikavos bažnyčioje rasite paspaudę šią nuorodą: