Viešpaties palaiminimas šiais metais pakrikštytiems ir susituokusiems

Domeikavos parapijoje tapo gražia tradicija  spalio mėnesį pasidžiaugti  per metus pakrikštytais ir susituokusiais bendruomenės nariais. Šv. Mišias aukojęs parapijos klebonas kunigas Gintaras Pūras pasakė gražius žodžius mūsų bažnyčioje  pakrikštytų vaikų tėveliams bei susituokusiems jaunavedžiams. Pagal seną tradiciją šeimą krikščionys  vadina „namų Bažnyčia“, todėl  esamiems ir būsimiems tėveliams  linkėjom išmintingai ir kantriai skelbti ir liudyti tikėjimą vaikams. Homilijoje  dvasininkas  kalbėjo apie ištikimos meilės ir maldos galią įveikti sunkumus bei drąsino užklupus dvasinei tuštumai į maldas sudėti ir žodžius ir jausmus.  Vėliau dvasininkas perskaitė iki šių metų spalio vidurio pakrikštytų vaikų ir susituokusių vardus bei suteikė asmeninį Viešpaties palaiminimą, dovanojo paveikslėlius šiai dienai atminti.