2019 09 29 Keliautojų ir vairuotojų diena

Rugsėjo 29 d. Domeikavos Lietuvos kankinių ir Lapių Šv. Jono Krikštytojo parapijose meldėmės už vairuotojus, keliautojus bei nukentėjusius ir žuvusius keliuose. Šv. Mišias aukojo ir pamokslą pasakė klebonas kunigas Gintaras Pūras. Dvasininkas nuoširdžius žodžius skyrė visiems eismo dalyviams. Kelyje praleidžiame daug laiko: keliaujame darbo reikalais, skubame į pagalbą kitiems, iškylaujame pažindami Dievo sukurto pasaulio grožį bei sutinkame kitus žmones. Kelyje atsitinka nenumatytų įvykių. Visi esame savitos keliautojų bendruomenės nariai: privalome būti draugiški, savitvarda, paslaugumu ir mandagumu reikšti vieni kitiems pagarbą. Dvasininkas linkėjo prasmingų ir saugių kelionių bei priminė, kad  krikščionys tvirtėja siekdami šventumo tikėjimo kelionėje.

Po Mišių kun. G. Pūras laimino parapijiečių automobilius. Dvasininkas vairuotojams ir keliautojams dovanojo paveiksėlius “Keliautojo malda”. Pašventinta ir palaiminta transporto priemonė neapsaugos nuo nelaimių -  pasitikėdami maldos galia privalome gerai žinoti kelių eismo taisykles, jų laikytis.

Lietuvoje Vairuotojų ir keliautojų diena minima paskutinį rugsėjo sekmadienį.

Parapijų informacija