2020 04 12 Šv. Velykos - Viešpaties Jėzaus Kristaus Prisikėlimas

Šiais metais Velykas - svarbiausią krikščionių šventę dėl koronaviruso pandemijos įvesto karantino šventėme neįprastomis sąlygomis. Velykų sekmadienio rytą Domeikavos bažnyčioje klebonas kunigas Gintaras Pūras šv. Mišias aukojo tuščioje bažnyčioje už uždarų durų. Dvasininkui patarnavo parapijos zakristijonas Vitas Triukas, giedojo parapijos choro vadovė Rasa Endriukaitienė. Velykų proga klebonas meldėsi už Domeikavos ir Lapių parapijų žmones bei prašė Dievo pagalbos kovojant su pasaulį sukausčiusia pandemija. Procesijoje bažnyčios viduje dvasininkas nešė Švenčiausiąjį Sakramentą nedalyvaujant tikintiesiems. Filmuotoje medžiagoje - Šventų Velykų ryto procesija aplink Domeikavos bažnyčią praeitais  metais. Prisiminkime kaip gausiai dalyvavome iškilmingoje Velykų liturgijoje 2019 metais.

Nuotraukos R. Endriukaitienės