2020 03 11 Kovo 11-ąją malda už Lietuvą ir pėsčiųjų žygis

Kovo 11 d. šventiniai renginiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Domeikavoje prasidėjo pamaldomis bažnyčioje. Iškilmingas šv. Mišias už Tėvynę aukojo Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras. Liturgijoje giedojo parapijos giesmininkai ir mišrus choras „Versmė“. Dvasininkas pasveikino pamaldų dalyvius su trisdešimtuoju Nepriklausomybės pavasariu ir padėkojo papuošusiems bažnyčią įspūdingo dydžio Lietuvos vėliava. Vėliau kun. G. Pūras pašventino trispalves. Šv. Mišiose dalyvavusi Domeikavos seniūno pavaduotoja Vita Sutkienė pasakė gražius žodžius Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo jubiliejaus proga bei susirinkusiems palinkėjo vienybės, būti laisvę ir krikščioniškus idealus ginančiais mūsų šalies piliečiais. Po Mišių daugiau kaip 150 žmonių dalyvavo Nepriklausomybės 30-mečiui skirtame pėsčiųjų žygyje aplink Domeikavą. Vėliau vaišinomės karšta arbata ir šauliška koše. Pėsčiųjų žygio dalyviams įteikti pažymėjimai.

Už gražią šventę dėkojame klebonui kun. Gintarui Pūrui ir Domeikavos laisvalaikio salės kultūrinės veiklos organizatorei Žanetai Jankauskaitei.