2021 07 08 Domeikavos bažnyčioje vaikų piešinių paroda „Domeikavos bažnyčiai 15 metų“

Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios konsekracijos 15 metų jubiliejaus proga parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras pakvietė parapijos vaikus dalyvauti piešinių parodėlėje “Domeikavos bažnyčiai 15 metų”. Piešinius piešė Domeikavos gimnazijos jaunesniųjų klasių moksleiviai. Darbus vertino Domeikavos gimnazijos tikybos mokytojos Roma Zaksienė ir Audronė Pundinienė. Domeikavos bažnyčioje savo piešinius eksponuoja pusšimtis vaikų.

„Domeikavoj šalia Kauno, kur bažnyčia stovi…”, - tokiais žodžiais prasideda Domeikavos gimnazijos himnas.

Moksleiviams, besimokantiems gimnazijoje, svarbu žinoti savo krašto ir Domeikavos bažnyčios istoriją. Moksleiviai įdomios informacijos rado parapijos istorinėse nuotraukose. Vėliau iš unikalių nuotraukų buvo pagamintas sieninis stendas.

Nuoširdžiai dėkojame Domeikavos gimnazijos moksleiviams ir tikybos mokytojoms bei parapijos archyvui istorines nuotraukas dovanojusiems parapijiečiams.