2024 03 31 Šv. Velykos Domeikavos ir Lapių parapijose

Kovo 31 d., sekmadienį šventėme Viešpaties Jėzaus Kristaus Prisikėlimą – Velykas. Nuo pat ryto Domeikavos Lietuvos kankinių ir Lapių šv. Jono Krikštytojo bažnyčių šventoriuose rikiavosi procesijos dalyviai. Tradicinė Velykų procesija buvo einama aplink maldos namus svečiams grojant pučiaaisiais instrumentais. Giedojo parapijos choristai ir giesmininkai. Iškilmingai Šv. Mišių liturgijai bei procesijai vadovavo parapijų klebonas kun. Gintaras Pūras.

Vėliau dvasininkas pasveikino tikinčiuosius ir svečius su krikščionims svarbiausia pavasario švente – Velykomis. Bei perskaitė Kauno arkivyskupo Kęstučio Kėvalo sveikinimo laišką Velykų proga.

Po pamaldų buvo laiminamas tikinčiųjų atsineštas šventinio stalo maistas, margučiai.

Paspaudę nuorodą galite klausyti Kauno arkivyskupijos ganytojų sveikinų Šventų VELYKŲ proga (vaizdo žinia)

Domeikavos parapijos informacija