2024 03 30 Didysis Velykų Tridienis Domeikavos ir Lapių bažnyčiose

Velykų Tridienio liturginės apeigoms Domeikavos Lietuvos Kankinių bažnyčioje vadovavo parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras. Prieš pamaldas bažnyčioje buvo einamas Kryžiaus kelias. Didžiojo Penktadienio vakarą maldos namuose parapijos giedotojai giedojo Žemaičių Kalvarijos kalnų giesmes. Pasibaigus Velyknakčio liturgijai iki Šventų Velykų ryto tikintieji budėjo prie Kristaus kapo bažnyčioje.

Domeikavos parapijos klebonas aptarnauja Lapių Šv. Jono Krikštytojo parapiją. Šios parapijos tikintieji dėkoja dvasininkui už parengtas iškilmingas Velykų savaitės apeigas Lapių bažnyčioje. Didįįį Ketvirtadienį – Šventimų įsteigimo dieną per kurią kunigai atnaujina savo kunigystės įžadus, gerbiamam klebonui G. Pūrui parapijiečiai pasakė gražius žodžius už nuoširdžią tarnystę Dievui ir žmonėms bei įteikė gėlių.

Parapijos klebonas kun. G. Pūras dėkoja visiems Didžiojo Velykų Tridienio pamaldose dalyvavusiems tarnautojams, ministrantams, giesmininkams, Dievo žodžio skaitovams, procesijų dalyviams, Švč. Sakramento adoruotojams ir visiems pamaldose dalyvavusiems parapijiečiams, svečiams.