2024 03 24 Verbų sekmadienis Domeikavos bažnyčioje

Kovo 24 d. šventėme Jėzaus Kančios – Verbų sekmadienį. Tą dieną visa Bažnyčia mini Jėzaus pergalingą įžengimą į Jeruzalę, lygiai savaitę prieš jo prisikėlimą. Prieš pamaldas buvo einamas Kryžiaus kelias maldos namuose.

Iškilmingai Eucharistijos liturgijai vadovavo Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras. Dvasininkas palaimino tikinčiųjų atsineštas verbas. Vėliau buvo einama tradicinė Verbų procesija bažnyčioje. Giedojo mūsų parapijos choras. Šv. Mišiose apmąstėme Jėzaus Kančią, buvo skaitoma Viešpaties Kristaus Kančios istorija.

Po pamaldų parapijiečių vardu pastoracinės tarybos nariai pasveikino parapijos choro vadovą Mindaugą gimtadienio proga. Už nuoširdžią tarnystę padėkos žodžius šauniam vyrui pasakė parapijos klebonas.