2023 12 17 Džiaugsmo sekmadienis

Gruodžio 17 d., Domeikavos bažnyčioje šventėme trečiąjį Advento sekmadienį. Advento trečią savaitę uždegama advento vainiko trečia Piemenų žvakė. Pamaldoms vadovavo parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras.

Rožinės spalvos arnotą dvasininkas naudoja vos keletą kartų per metus: trečiąjį advento ir ketvirtąjį gavėnios sekmadienį. Šie sekmadieniai paženklinti džiaugsmingo laukimo, kviečia džiūgauti Viešpaties vardu minint priartėjusius išganymo slėpinius.

Prieš pamaldas mūsų parapijos giesmininkai giedojo Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo valandas - giesmę Dievo Motinai.

Iki šv. Kalėdų maldos namų prieangyje vykdoma Caritas paramos vargstantiems akcija „Gerumas mus vienija” bei renkami būtini daiktai Ukrainos žmonėms. Atneštus šiltus rūbus ir skardines, vaško likučius prašome palikti bažnyčios prieangyje. Iš anksto nuoširdžiai dėkojame.

Kviečiame parapijos vaikus dalyvauti prakartėlių parodėlėje mūsų maldos namuose.

Parapijos informacija.