2023 09 03 Malda už mokytojus, mokinius ir jų tėvelius

Rugsėjo 3 dieną, sekmadienį Domeikavos ir Lapių bažnyčiose parapijų klebonas kun. Gintaras Pūras šv. Mišias aukojo už naujuosius mokslo metus pradedančius mokytojus, mokinius bei jų tėvelius. Pamaldose dalyvavo Domeikavos gimnazijos ir Lapių pagrindinės mokyklos bendruomenės. Švietimo įstaigų vadovams dvasininkas dovanojo naujausių krikščioniškų knygų, kanceliarinių priemonių mokiniams.

Po visuotinės maldos Lapių maldos namuose atnašas prie altoriaus nešė Lapių pagrindinės mokyklos mokiniai. Šv. Mišiose giedojo Domeikavos parapijos choras.

Rugsėjo 1 dieną, penktadienį Mokslo ir žinių dienos proga klebonas kun. Gintaras Pūras lankėsi Domeikavos gimnazijoje ir Lapių pagrindinėje mokykloje. Dvasininas pasidžiaugė gausiu būriu mokinių lankančių katalikų tikybos pamokas. Gerb. klebonas kun. G. Pūras mokytojams ir mokiniams linkėjo kantrybės bei sėkmės įveikiant iššūkius naujaisiais mokslo metais.

Parapijų informacija