2023 08 20 Caritas renginys Domeikavos parapijoje

Rugpjūčio 20 d., sekmadienį po šv. Mišių Domeikavos bažnyčioje parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras pristatė bendruomenei Kauno arkivyskupijos Caritas darbuotoją, veiklų koordinatorių Tautvydą Šukį. Jaunas vyras atsakingas už Domeikavos parapijos Carito stiprinimą ir auginimą, veikimo strategijos kūrimą, naujų savanorių įveiklinimą, glaudesnio ryšio su Kauno r. savivaldybe užmezgimą.

Domeikavos Lietuvos kankinių parapijoje pradedamas įgyvendinti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamas projektas „Kauno arkivyskupijos Caritas institucinis stiprinimas“ - sekmadienio popietę  vyko pirmasis Carito veiklų pristatymo renginys mūsų maldos namuose.

Parapijiečiai daugiau sužinojo apie Carito organizuojamas veiklas mūsų parapijoje bei savanorystės galimybes. Projekto tikslas – stiprinti Kauno arkivyskupijos Caritas institucinį veikimą ir bendruomeninę socialinę veiklą regionuose.

Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos klebonas kun. G. Pūras pasidžiaugė, kad pirmajame Caritas susitikime dalyvavo apie 40 susidomėjusių savanoryste žmonių. Antrasis Caritas susitikimas mūsų parapijoje planuojamas spalio pradžioje. Tikslią susitikimo datą paskelbsime vėliau parapijos skelbimų lentoje ir interneto puslapyje.

Apie Carito projektą regionuose skaitykite paspaudę nuorodą: