2023 08 18 Domeikavos ir Lapių parapijų vaikų vasaros stovykla

Baigiantis vasarai Domeikavos ir Lapių parapijų vaikai ilsėjosi Pajūrio regioniniame parke įkurtoje Karklės stovyklavietėje. Stovyklos Pirmąją Komuniją priėmusiems vaikams organizavimo idėją labai palaikė vaikų tėveliai ir klebonas kun. Gintaras Pūras.

Vasaros stovyklos veiklas atsakingai planavo tėveliai ir jaunų šeimų chorelio vadovė Alina. Daugiau nei savaitę stovykloje talkinusios savanorės mamos rūpinosi maistu, vaikų priežiūra ir saugumu.

Draugų būryje vaikai tobulino meninius įgūdžius, sportavo bei mokėsi maldų ir giesmių. Draugiškoje aplinkoje skambėjo krikščioniška muzika, Rožinio malda, Dievo Gailestingumo Vainikėlis. Kasdienė maldos praktika daugumai vaikų buvo neįprasta patirtis. Jaunieji parapijiečiai džiaugsmingai liudijo, kad dienotvarkėje laikas maldai padėdavo susikaupti kitoms veikloms. Nuododu nebuvo, o keliom dienom atsisakyti mobilaus telefono labai sveika.

Stovykloje įspūdžių, pozityvių emocijų vedančių geros savijautos link, buvo tiek daug, kad jų užteks ilgam laikui!

Nuoširdų AČIŪ tariame savo klebonui kun. Gintarui už padrąsinimą bei finansinę paramą stovyklautojams.