2023 06 17 Sveikiname Martyną priėmus diakono šventimus

Birželio 17 dieną Kauno arkikatedroje bazilikoje vyko nuolatinių diakonų šventimai. Šv. Mišioms vadovavo arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas. Iškilmingos Eucharistijos metu arkivyskupas suteikė diakono šventimus domeikaviškiui Martynui Vasiliauskui ir Arūnui Kučikui.

Vyrai Diakonato šventimams rengėsi 5 metus Nuolatinių diakonų ugdymo centre bei atliko visas liturgines ir pastoracines praktikas. Šie diakonai – antroji laida po to, kai 2011 metais nuolatinis diakonatas buvo pradėtas Kauno arkivyskupijoje ir Lietuvoje tuomečio arkivyskupo, dabar kardinolo Sigito Tamkevičiaus SJ sprendimu.

Bažnyčia diakono šventimus suteikia savo profesijas, darbus ir šeimas turintiems vedusiems vyrams. Martyno ir Violetos Vasiliauskų šeimoje auga trys vaikai.

Kauno arkikatedroje bazilikoje Martyną nuoširdžiai pasveikino diakono šventimų proga artimieji, draugai bei Domeikavos parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras.

Džiaugiamės, kad naujasis diakonas Martynas Vasiliauskas paskirtas sielovadinei tarnystei Domeikavos Lietuvos kankinių parapijoje.

Nuotraukos iš Kauno arkivyskupijos feisbuko puslapio.