2023 06 24 Apdovanojimas Šiluvos Dievo Motinos medaliu

Birželio 24 d., šeštadienį arkivyskupijos globėjo Šv. Jono Krikštytojo Gimimo dienos proga Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas savo dekretu Šiluvos Dievo Motinos medaliu – aukščiausiu Kauno arkivyskupijos garbės ženklu apdovanojo Domeikavos parapijos narius Antaną ir Valeriją Aleksynus. Garbingas apdovanojimas skirtas už aktyvų įsijungimą į Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos gyvenimą, iniciatyvumą, organizuojant parapijos renginius, nuoširdų maldos gyvenimą bei gyvą krikščioniškos šeimos gyvenimo liudijimą.

Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras pasveikino gerb. V. Aleksynienę gražios šventės proga Kauno arkikatedroje bazilikoje. Vėliau parapijiečių mylimą moterį pasitikome Domeikavos bažnyčioje. Valerija pasidalino šventės įspūdžiais Kauno katedroje bei pasidžiaugė arkivyskupo Kęstučio Kėvalo dėmesingumu bei nuoširdžiu, jautriu palinkėjimu šventėje negalėjusiam dalyvauti sutuoktiniui Antanui.

Nuoširdžiai sveikiname Antaną ir Valeriją Aleksynus bei linkime stiprios sveikatos.

Taip pat sveikiname Joną Šalčių, Lapių šv. Jono Krikštytojo parapijos ilgametį vargonininką apdovanojimo Šiluvos Dievo Motinos medaliu proga.

Susipažinkite su Šiluvos Dievo Motinos medalio nominantais 2023 m. paspaudę nuorodą „Plačiau".

Plačiau