2023 05 28 Sekminės

Gegužės 28 d., sekmadienį šventėme Šventosios Dvasios Atsiuntimo (Sekminės) iškilmę. Iškilmingas šv. Mišias aukojo parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras. Pamaldose meldėmės už gegužinių pamaldų dalyvius ir giedotojus. Liturgijoje giedojo parapijos choras.

Tą dieną sveikinome mūsų parapijos kleboną  kun. G. Pūrą 29 metų Kunigystės sukakties proga. Gerbiamam ir mylimam dvasininkui gražius prasmingus žodžius parapijiečių vardu pasakė bei įteikė gėlių parapijos pastoracinės tarybos nariai.

Sekminės švenčiamos 7-tą sekmadienį po Velykų. Šia iškilme baigiasi Velykų laikas.

Gegužės mėnuo yra skirtas Švč. Mergelei Marijai. Domeikavos bažnyčioje vyko gegužinės pamaldos - prieš šv. Mišias meldėmės Švč. M. Marijos litaniją, giedojome Dievo Motinos garbei himną „Akatistas”.