2023 05 27 Pirmoji Šventoji Komunija

Kiekvieną gegužės šeštadienį Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje vyko vaikų Pirmosios Šventosios Komunijos šventės. Sėkmingai baigę katechezės programą vaikai buvo suskirstyti į keturias grupes. Šiais metais Domeikavos parapijoje Pirmąją Šventąją Komuniją priėmė daugiau nei 100 jaunųjų parapijiečių.

Parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras vaikams ir jų tėvams linkėjo atrasti būdus liudyti Kristų savo gyvenime. Vėliau dvasininkas palaimino vaikų Rožinius, škalpierius.

Šventės pabaigoje klebonas vaikams įteikė pažymėjimus bei dovanojo religines knygeles. Vėliau dvasininkas pakvietė vaikus ir katechetes nusifotografuoti atminčiai.

Sakramentams besirengiančių vaikų tėvai visus metus sekmadieniais dalyvavo suaugusiųjų katechezėje. Užsiėmimus tėvams vedė diakonas Mantas Šideikis. Eucharistijos ir Atgailos sakramentams vaikus rengė tikybos mokytojos mūsų parapijos katechetės Roma Zaksienė ir Audronė Puidinienė.