2023 04 02 Verbų Sekmadienis

Balandžio 2 d., sekmadienį šventėme Kristaus Kančios – Verbų sekmadienį. Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje iškilmingas šv. Mišias aukojo ir Verbų procesijai vadovavo parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras. Jam talkino diakonas Mantas Šideikis. Giedojo parapijos choras. Šv. Mišiose buvo skaitoma Kristaus Kančios istorija.

Klebonas nuoširdžiai dėkoja gausiai pamaldose dalyvavusiems parapijiečiams, svečiams bei procesijos dalyviams.

Balandžio 1 d., šeštadienį Gavėnios susitelkimo pamaldoms atvyko Šėtos Švč. Trejybės parapijos klebonas kun. Robertas Gedvydas Skrinskas. Dvasininkas svečias klausė išpažinčių bei aukojo šv. Mišias. Nuoširdžiai dėkojame gerb. kun. R. G. Skrinskui už apsilankymą Domeikavos parapijoje.

Balandžio 6 d., 19.00 val. vyks Didžiojo Ketvirtadienio liturginės apeigos. Galima gauti visuotinius atlaidus už giesmės „Prieš tą didį sakramentą" giedojimą.

Balandžio 7 d., 19.00 val. vyks Didžiojo penktadienio liturginės apeigos. Galima gauti visuotinius atlaidus už Kryžiaus pagarbinimą. Kryžiaus kelias bus einamas 18.30 val. bažnyčioje. Didžiojo Penktadienio rinkliava skiriama Šventosios Žemės Bažnyčiai paremti.

Balandžio 8 d., 19.00 val. vyks Didžiojo Šeštadienio liturginės apeigos. galima gauti visuotinius atlaidus už Krikšto pažadų atnaujinimą. Apeigų metu bus laiminama ugnis ir vanduo. Žvakių bus galima įsigyti bažnyčios prieangyje. Šventinto vandens ir degtukų bus galima pasiimti po pamaldų bažnyčios prieangyje.

Didįjį Velykų Tridienį nuo 18.30 val. iki 19.00 val. bus klausoma išpažinčių.

Didįjį Šeštadienį po pamaldų bus laiminami tikinčiųjų atsinešti velykiniai valgiai šventiniam stalui.

Po Didžiojo Šeštadienio liturginių apeigų iki Velykų ryto 8.00 val. vyks Švenčiausiojo Sakramento adoracija. Domeikavos bažnyčia bus atidaryta visą naktį.