2023 03 26 Prisiekė nauja Parapijos pastoracinė taryba

Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas Gavėnios metu patvirtino Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos pastoracinę tarybą.

Domeikavos parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras sekmadienį po šv. Mišių pasveikino naujai sudarytos Tarybos narius bei pakvietė prie altoriaus viešai ir iškilmingai duoti priesaiką. Vėliau klebonas žmonėms įteikė Domeikavos parapijos pastoracinės bei ekonominės tarybos nario pažymėjimus. Į Tarybą išrinkti bei pakviesti 16 narių. Parapijos pastoracinė taryba padeda klebonui planuoti ir vykdyti parapinę sielovadą, aptarti bendruomeninio gyvenimo klausimus bei problemas, priimti sprendimus ir rūpintis jų įgyvendinimu. Pastoracinei tarybai vadovauja parapijos klebonas – pastoracinės tarybos pirmininkas. Pastoracinė taryba turi patariamąjį balsą ir yra valdoma pagal vyskupijos ordinaro nustatytas taisykles.

Balandžio 1 d., šeštadienį po šv. Mišių pirmasis Tarybos narių posėdis vyks Domeikavos parapijos namuose.