2023 02 16 Vasario 16-oji Domeikavos bažnyčioje

Vasario 16 dieną, ketvirtadienį Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras šv. Mišias aukojo už mūsų Tėvynę ir jos žmones. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga pamokslą pasakė diakonas Mantas Šideikis.

Pamaldų pradžioje parapijos klebonas kun. G. Pūras priminė, kad Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Lietuva švenčia jau šimtas penktą kartą. Vasario 16-oji – išskirtinė diena mūsų tautai ir valstybei. 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba savo posėdyje paskelbė „atstatanti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę“. Pernai po mūsų Vasario 16-osios šventės praėjus vos aštuonioms dienoms Rusija užpuolė Ukrainą…

Pamaldų pabaigoje dvasininkas padėkojo parapijiečiams ir svečiams už bendrą maldą. Pamaldose dalyvavo būrys gerbiamų svečių: Seimo narys Viktoras Pranckietis, Domeikavos seniūnė Lina Mišeikienė, Domeikavos gimnazijos direktorius Dalius Vibrantis bei Kauno rajono savivaldybės nariai.

Vėliau visi kartu giedojome Tautišką giesmę bažnyčioje.

Po šv. Mišių Domeikavos laisvalaikio salėje vyko šventinis koncertas „Ir aš esu dalelė Lietuvos”.