2023 01-29 Sausis Lapių parapijoje

Sausio 1 d., pirmąjį Naujųjų metų sekmadienį šventėme Švč. Mergelės Marijos, Dievo Gimdytojos iškilmę. Šv. Mišias aukojo parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras.

Sausio 6 d., penktadienį Trijų Karalių (Kristaus apsireiškimo) iškilmės dieną parapijos klebonas šv. Mišiose laimino auksą, smilkalus bei kreidą. Palaimintos kreidos gabalėlį parsinešėm į namus, kad pagal seną tradiciją pažymėtume namų duris Trijų Karalių vardų pirmomis raidėmis.

Sausio 13 d., penktadienį minėjome Laisvė gynėjų dieną. Lapių pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija”. Vyresniųjų klasių mokiniai Lapių miestelyje prie paminklo Laisvės gynėjams padėjo atminimo žvakes, miestelio gatvėmis nešė Trispalvę bei ugnies deglus, kurie priminė Sausio 13 atminimo laužus.

Sausio 15 d., sekmadienį Lapių šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje šv. Mišias parapijos klebonas kun. G. Pūras aukojo už mūsų Tėvynę ir jos žmones.

Sausio 22 d. minėjome Dievo Žodžio sekmadienį. Šv. Mišios buvo aukojamos už Lapių parapijos Dievo Žodžio skaitovus šv. Mišiose bei jų artimuosius.

Sausio 29 d., paskutinį sausio sekmadienį Lapių bažnyčioje lankėsi Marijos radijo savanorės. Moterys rinko aukas krikščioniško radijo išlaikymui.

Tą dieną pamaldose dalyvavo Lapių pagrindinės mokyklos jaunieji skautai. Vėliau vaikai bažnyčioje atminčiai nusifotografavo su parapijos klebonu.

Parapijos informacija.