2023 01 19 Draugijų ir grupių susitikimai

Sausio mėnesį, sekmadieniais po šv. Mišių Domeikavos Lietuvos kankinių parapijoje vyksta bendrijų ir grupių susitikimai. Klebonas kun. Gintaras Pūras pakvietė Pastoracinę tarybą, katechetes, giesmininkus, maldininkus bei liturginės grupės narius pabūti kartu agapėje. Aptarėme šių metų veiklų planą, bažnyčios išlaikymo klausimus bei parapijos poreikius, lūkesčius. Kartu su parapijos klebonu pasivaikščiojome po naujų parapijos namų erdves, apžiūrėjome vaikų ir suaugusiųjų katechezei įrengtas klases. Domeikavos parapijos namai pastatyti ir įrengti parapijos rėmėjų lėšomis. Esame dėkingi už aukas parapijos namų statybai. Mėnesių pirmaisiais sekmadieniais šv. Mišios Domeikavos bažnyčioje aukojamos už bažnyčios ir parapijos geradarius ir rėmėjus.

Sausio 6 dieną, švenčiant Kristaus Apsireiškimo (Trijų Karalių) iškilmę, gražaus 80 metų jubiliejaus proga sveikinome parapijos giesmininką Antaną Aleksyną. Vyras daug metų mūsų bažnyčioje gieda Dievo Motinos garbei himną „Akatistą" bei giedoti kartu kviečia mylinčius bažnytinę muziką. Jubiliatui linkėjome stiprios sveikatos bei giedojimu užsidegusių mokinių.

Kiekvieno mėnesio pirmą sekmadienį, 11.00 valandą himnas „Akatistas” giedamas Domeikavos bažnyčioje. Kviečiame giedoti kartu su mūsų parapijos šauniaisiais giesmininkais.

Sausio 22 dieną, sekmadienį švenčiamas Dievo Žodžio sekmadienis. Po šv. Mišių vyks suaugusiųjų Šventojo Rašto skaitovų grupės susitikimas.