2022 12 24-26 Kūčių vakaras ir Šventos Kalėdos

Gruodžio 24 dienos vakarą Lapių šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje buvo aukojamos Kūčių vakaro šv. Mišios, kurių metu visi kartu su parapijos klebonu kun. Gintaru Pūru laužėme kalėdaitį.

Gruodžio 25 dieną šventėme Kristaus Gimimo iškilmę – Šventas Kalėdas. Šv. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. G. Pūras. Dvasininkas laimino prakartėlę, pasveikino tikinčiuosius su žiemos gražiausia švente – Šventomis Kalėdomis bei perskaitė Kauno arkivyskupo metrapolito Kęstučio Kėvalo kalėdinį sveikinimą.

Po pamaldų parapijos pastoracinės tarybos nariai Kalėdų proga pasveikino parapijos kleboną kun. Gintarą Pūrą ir diakoną Mantą Šideikį. Parapijos tikinčiųjų vardu buvo pasakyti nuoširdūs padėkos žodžiai bei įteikti šventiniai meduoliai.

Gruodžio 26-ąją, antrąją šventų Kalėdų dieną, minėjome pirmąjį kankinį Steponą. Šv. Mišiose dalyvavo Kalėdų Senelis.

Dėkojame klebonui kun. Gintarui Pūrui ir Lapių parapijos Caritas vadovei Nijolei Jagorovienei už gražią šventę vaikams.