2022 12 24-26 Kūčių vakaras ir Šventų Kalėdų šventė

Gruodžio 24 dieną, Kūčių vakarą Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje klebonas kun. Gintaras Pūras aukojo Kūčių šv. Mišias. Vėliau laužėme kalėdaitį – vienybės simbolį. Dvasininkas dėkojo visiems, kurie atėjo pabūti kartu bei linkėjo taikos ir sveikatos. Kūčių dienos vakare krikščioniškose šeimose valgoma Kūčių vakarienė. Joje drauge meldžiamasi, dalijamasi Bažnyčioje pašventintais kalėdaičiais.

22.00 valandą buvo švenčiama Kristaus Gimimo vigilija (Piemenėlių Mišios). Giedojo parapijos giesmininkai, choras „Versmė“ bei birbyne pritarė muzikantas Vytautas Niedvaras.

Dvasininkas pasveikino tikinčiuosius su žiemos gražiausia švente – Šventomis Kalėdomis bei perskaitė Kauno arkivyskupo metrapolito Kęstučio Kėvalo kalėdinį sveikinimą.

Nuoroda į Kauno arkivyskupo K. Kėvalo Kalėdinį sveikinimą:

Gruodžio 25 dieną, sekmadienį 8.00 valandą buvo aukojamos Kalėdų ryto šv. Mišios – šventėme Viešpaties Gimimo iškilmę.  Pamaldų pradžioje dvasininkas laimino prakartėlę.

Po pamaldų parapijos pastoracinės tarybos nariai Kalėdų proga pasveikino parapijos kleboną kun. Gintarą Pūrą ir diakoną Mantą Šideikį. Parapijos tikinčiųjų vardu buvo pasakyti nuoširdūs padėkos žodžiai už per metus nuveiktus gražius darbus.

Antrąją šventų Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją minėjome pirmąjį kankinį Steponą. Šv. Mišiose dalyvavo Kalėdų Senelis.

Domeikavos bažnyčioje surengta parapijos vaikų kalėdinių darbelių paroda.

Nuoširdžiai dėkojame ūkininkui Tomui Vybornui  už dovanotas eglutes bažnyčios puošybai.

Kalėdų Seneliui dėkojame už apsilankymą Domeikavos  bažnyčioje bei esam dėkingi gerbiamam klebonui kun. Gintarui Pūrui ir parapijos karitietėms už gražią šventę vaikams.