2022 12 11 Adventas Lapių parapijoje

Adventas – keturių savaičių laikas pasirengti Šv. Kalėdom. Krikščionims primenama, kad reikia susitaikyti, grąžinti skolas bei atrasti laiko maldai, ramiam pabuvimui su savimi ir kitu. Advento vainikas tradiciškai puošiamas 4 žvakėmis.

Gruodžio 11 d., Trečiąjį advento sekmadienį, dar vadinamą Džiaugsmo sekmadieniu uždegama Advento vainiko rožinė – Piemenų žvakė. Šv. Mišias aukojęs parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras tikintiesiems perskaitė Lietuvos vyskupų Adventinį laišką bei paskelbė apie Caritas vykdomą akciją „Gerumas mus vienija“ vargstantiems paremti. Dvasininkas ragino įsigyti gerumo akcijos žvakutes, kurias sekmadieniais bažnyčioje platina mūsų parapijos karitietės.

Dvasininkas padėkojo bažnyčios talkininkams, kurie puošė Lapių bažnyčią: puošė eglutes, įrengė prakartėlę ir kt.

Lapių pagrindinės mokyklos pradinukai padedant mokytojoms pasigamino Advento vainikus bei vyresniųjų klasių mokiniai gamino nykštukus.

Lapių mokykloje vaikų teatro būrelio jaunieji aktoriai parengė trumpą kalėdinį vaidinimą. Teatro būrelio vadovei Paulinai linkime sėkmės ir naujų idėjų.

Lapių miestelio bendruomenę adventinei popietei subūrė mokyklos vadovai. Koncertą dovanojo Kauno muzikos akademijos auklėtiniai.

Diakonas Mantas Šideikis pasakė gražius žodžius artėjančių Kalėdų proga bei perdavė  sveikinimą parapijos klebono kun. Gintaro Pūro vardu mokyklos bendruomenei.

Vėliau bendrystė vyko jaukioje Agapėje.