2022 10 28 Vėlinių talkoje dalyvavo moksleiviai

Spalio paskutinę savaitę Lapių pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo Vėlinių talkoje. Sutvarkytas Lapių bažnyčios šventorius. Jaunesnieji mokiniai pasigamino Vėlinių žibintus bei sukūrė „liepsnelių upę“ miestelio Laisvės gynėjų aikštėje. Vėliau meldėmės „Viešpaties angelą“ bei uždegėme žvakutes mirusiems atminti.

Lapkričio 1 dieną, antradienį švenčiame Visų Šventųjų iškilmę, o lapkričio 2 diena, trečiadienis – Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) šventė.

Lapkričio 1, 2 dienomis Lapių bažnyčioje 10.00 valandą šv. Mišias klebonas kun. Gintaras Pūras aukos už mirusiuosius. Bus laiminamos žvakės ir gėlės, kurias Jūs nešite ant savo mirusiųjų kapų.

Lapių Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras dėkoja už gražias iniciatyvas Lapių pagrindinės mokyklos vadovams, mokytojams ir mokiniams.