2022 12 04 Domeikavos bažnyčioje įteikti skyrimai ekstraordinariniams šv. Komunijos dalintojams

Gruodžio 4 dieną, II Advento sekmadienį Domeikavos bažnyčioje paskirti ekstraordinariniai šv. Komunijos dalintojai Domeikavos Lietuvos kankinių ir Lapių šv. Jono Krikštytojo parapijose.

Pamaldoms vadovavęs klebonas kun. Gintaras Pūras pasidžiaugė, kad patarnautojai Gvidas Ambrozaitis ir Ramūnas Botyrius iš Domeikavos parapijos lankė mokymus bei ruošėsi tapti Eucharistijos nešėjais bei dalintojais. Dvasininkas paaiškino tikintiesiems, kad ekstraordinariniai šv. Komunijos dalintojai yra kunigų pagalbininkai dalinant šv. Komuniją bei nešant ją ligoniams į namus.

Po pamaldų klebonas vyrams pasauliečiams įteikė skyrimą dvasinio asistento tarnystei patvirtinantį dokumentą - Dekretą, Skyrimas galioja iki 2025 metų gruodžio mėnesio 1 dienos.

Vėliau 60 metų jubiliejaus proga sveikinome Domeikavos parapijos zakristijoną Vitą Triuką. Vyras zakristijonu tarnauja nuo mūsų parapijos steigimo – jau 30 metų.

Po pamaldų klebonas kun. G. Pūras parapijiečius kvietė agapei jaukiuose parapijos namuose.