2022 10 09 Rožinio Švč. Mergelės Marijos atlaidai

Spalio 9 dieną, sekmadienį Domeikavos Lietuvos kankinių parapijoje šventėme Rožinio Švč. Mergelės Marijos atlaidus. Iškilmingas šv. Mišias aukojo parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras. Bažnyčioje buvo einama procesija bei garbinamas Švenčiausiasis Sakramentas.

Meldėmės už parapiją bei savo intencijomis prašant Dievo Motinos užtarimo. Pamoksle dvasininkas ragino branginti esančius šalia mūsų bei stabtelėjus pagalvoti apie išgyventas situacijas ir sutiktus žmones. Ištartas geras žodis, dovanota šypsena, padrąsinimas, pagalba - kasdienybėje patirti maži stebuklai. Ištverminga malda dėkokime Dievui ir artimui už džiaugsmą ir neįkainojamas patirtis bei  melskime Dievo Motinos užtarimo nutolusiems nuo Bažnyčios.

Po pamaldų klebonas nuoširdžiai padėkojo procesijos ir pamaldų dalyviams.

Spalio mėnuo skirtas Rožinio garbei, todėl meldžiantis Rožinio malda bažnyčioje, namuose ar maldingoje bendrijoje galima pelnyti visuotinius atlaidus. Domeikavos bažnyčioje Rožinis bus kalbamas prieš pamaldas. Esate visi laukiami.

Parapijos informacija.