2022 09 04 Malda už naujus mokslo metus

Rugsėjo 4 dieną, sekmadienį į Lapių šv. Jono krikštytojo bažnyčia rinkosi Lapių pagrindinės mokyklos vadovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai. Parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras šv. Mišias aukojo už naujus mokslo metus pradedančius mokytojus ir moksleivius. Giedojo parapijos jaunimo chorelis.

Mokiniai prie altoriaus nešė simbolines padėkos dovanas Kūrėjui. Duona - mūsų gyvybės simbolis, vynuogės – dovana mums iš Dievo gerumo. Žvakė – Jėzaus buvimo tarpe mūsų simbolis. Kardelių puoktėje įpynėme prašymus taikos Ukrainai bei padėką už Lietuvos laisvę.

Švenčiant Eucharistiją, dėkojama Dievui Tėvui už visas Jo geradarybes, ypač už tai, kad mums dovanojo savo Sūnų; konsekruojami duona ir vynas.

Po pamaldų mūsų klebonas kun. Gintaras Pūras Lapių pagrindinės mokyklos direktoriui Edmundui Balasevičiui įteikė mokyklinių reikmenų krepšį. Dovanos pasieks tuos, kuriems labiausiai reikalingos mokykloje.

Dvasininkas padėkojo pamaldų dalyviams bei mokinius šventei parengusiai Lapių pagrindinės mokyklos tikybos mokytojai.