2022 08 15 Žolinė

Rugpjūčio 15 dieną, pirmadienį šventėme Žolinę – Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų Iškilmę. Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras iškilmingas šv. Mišias aukojo už parapiją bei bažnyčios ir parapijos darbuotojus. Pamoksle dvasininkas kvietė nepailsti dėkoti maldoje Dievo Motinai už patirtas malones bei melsti taikos Ukrainoje. Vėliau dvasininkas pašventino tikinčiųjų puokšteles iš gėlių ir žolynų bei šių metų derliaus vaisius. Prie altoriaus į krepšį žmonės įdėjo tai, ką užaugino daržuose ir soduose. Dėkojome Dievui už derlių bei džiaugėmės vasaros darbų pabaigtuvėmis. Žolinė primena ir apie pasiruošimą artėjančiam rudeniui, ragina atsigręžti į artimą, susieiti pabendrauti, o su stokojančiais ir savo derliumi pasidalinti.

Parapijos klebonas G. Pūras padėkojo parapijiečiams ir svečiams už dalyvavimą Žolinėje pagerbiant Jėzaus ir mūsų dangiškąją Motiną Švč. Mergelę Mariją.