2022 07 03 Fotografijų paroda „Kaip gerai, kad tu gimei“

Liepos 3 dieną po pamaldų Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje atidaryta fotografijų paroda „Kaip gerai, kad tu gimei“. Parodą popiežiaus Pranciškaus paskelbtų Šeimos metų „Amoris Laetitia" pabaigos proga, pristatė Krizinio nėštumo centro konsultantė Vilma Ragauskienė. Paroda keliauja po įvairias Lietuvos vietas: universitetus, bibliotekas, ligonines, bažnyčias, kitas gausiai lankomas viešąsias erdves.

Fotografės Giedrės Šataitės nuotraukose moterys dalinasi patirtimi, kad paskleistų žinią: verta pasakyti „Taip!“ motinystei. Parodos fotografijose užfiksuotos gyvenimo istorijos liudija, kad visos problemos yra išsprendžiamos, o neplanuotas nėštumas gali tapti gražios ir prasmingos motinystės pradžia.

Dėkojame parodos „Kaip gerai, kad tu gimei“ organizatorei Krizinio nėštumo centro komandai. Apie centro veiklą ir teikiamas paslaugas skaitykite paspaudę nuorodą:
Domeikavoje paroda veiks visą liepos mėnesį.

Pirmąjį mėnesio sekmadienį Domeikavos bažnyčioje klebonas kun. Gintaras Pūras aukojo šv. Mišias už parapiją, bažnyčios ir parapijos rėmėjus bei geradarius. Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį prieš šv. Mišias mūsų parapijos giesmininkai bažnyčioje gieda Dievo Motinos garbei himną Akatistą. Kviečiame kartu giedoti Akatistą - vieną gražiausių Bažnyčios kūrinių Dievo Motinos garbei.

Čia galite skaityti moterų liudijimus ir peržiūrėti nuotraukų albumą - KAIP GERAI, KAD TU GIMEI.