2022 05/06 Asmeniniai palaiminimai Motinos ir Tėvo dienos proga

Gegužės ir Birželio mėnesių pirmieji sekmadieniai tradiciškai skirti pagerbti Mamas ir Tėčius. Gegužės 1 dieną ir birželio 5 dieną klebonas kun.. Gintaras Pūras šv. Mišių metu asmeninį Viešpaties palaiminimą suteikė pamaldose dalyvavusiems gimdytojams. Klebonui talkino Kunigų seminarijos klierikas Mantas Šideikis.

Vėliau Motinos dienos proga parapijos vaikai įteikė moterims pavasarinių gėlių žiedus.

Pamaldose meldėmės už gyvus ir mirusius savo Tėvelius. Dvasininkas šventino žvakes ir gėles, kurios buvo nešamos ant mirusiųjų Tėvelių kapų.

Gegužės mėnuo skirtas Dievo Motinos garbei.Gegužinės pamaldos, t.y. Švč. Mergelės Marijos litanija Lapių bažnyčioje giedama prieš šv. Mišias sekmadieniais.

Birželio 5 dieną, sekmadienį šventėme Bažnyčios gimtadienį - Šventosios Dvasios Atsiuntimo (Sekminės) iškilmę ir minėjome Tėvo dieną. Šv. Mišių metu buvo kalbamas Himnas Šventajai Dvasiai.

Birželinės pamaldos, t. y. Švč. Jėzaus Širdies litanija kalbama Lapių bažnyčioje sekmadieniais prieš šv. Mišias.

Gegužės ir birželio mėnesių paskutiniais sekmadieniais šv. Mišios mūsų bažnyčioje aukojamos už gegužinių ir birželinių pamaldų dalyvius.