2022 06 19 Devintinių iškilmė ir Eucharistijos stebuklų paroda

Birželio 19 dieną, sekmadienį šventėme Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo – Devintinių šventę. Pamaldoms vadovavęs parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras tikintiesiems perskaitė Lietuvos vyskupų ganytojišką laišką „Bažnyčios mokymas apie šeimą nesikeičia”. Vyskupų laišką galite skaityti paspaudę šią nuorodą: https://lvk.lcn.lt/naujienos/,510

Vėliau Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje buvo atidaryta palaimintojo Karolio Akutis (Carlo Acutis) sukurtų stendų Eucharistijos stebuklai paroda. Mūsų bažnyčioje buvo eksponuojama 16 stendų lietuvių kalba. Paroda, kurią sudaro 150 darbų, žinoma kaip Tarptautinė Vatikano Eucharistijos stebuklų paroda. Ji apkeliavo daugybę parapijų visame pasaulyje.

2020 m. spalio 12 dieną Italijoje, Asyžiuje, popiežius Pranciškus palaimintuoju paskelbė jauną italą Karolį Akutį (Carlo Acutis, 1991–2006). Pal. K. Akutis yra jauniausias mūsų laikų palaimintasis. Pasitelkęs informacines technologijas, jaunuolis nešė Bažnyčios žinią daugeliui žmonių.

Po šv. Mišių parapijos klebonas kun. G. Pūras padėkojo Babtų Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos vargonininkei Jolantai Stašinskienei už dalyvavimą liturgijoje. Devintinių šventės proga mūsų parapijos choras giedojo Josvainių Visų Šventųjų bažnyčioje.

Birželio mėnuo skirtas Švč. Jėzaus Širdies garbei. Birželinės pamaldos – Švč. Jėzaus Širdies litanija Domeikavos bažnyčioje giedama darbo dienomis 8.45 val., šeštadieniais – 9.45 val., sekmadieniais – 11.45 val.
Birželio 30 dieną, ketvirtadienį 9.00 val. šv. Mišios mūsų bažnyčioje bus aukojamos už birželinių pamaldų dalyvius.

Čia galite skaityti Eucharistinių stebuklų aprašymus. Nuotraukų albumas - EUCHARISTIJOS STEBUKLAI