2022 06 12 Sinodinio kelio pabaigoje padėkota grupelių vadovams

Birželio pradžioje baigėsi Sinodinio kelio susitikimai mūsų parapijoje. Žodis Sinodas reiškia keliavimą drauge.
Nuo praeitų metų lapkričio mėn. iki šių metų birželio parapijos Sinodinio kelio susitikimuose aptarėme septynias temas. Grupelėse diskutavome, apmąstėme Bažnyčią šiandienos pasaulyje bei klausydami vieni kitų patyrėme dalijimosi džiaugsmą.
Į Sinodą pasaulio katalikus pakvietė popiežius Pranciškus. Šiuo sušaukimu jis drąsino mus klausti savęs apie sinodiškumą – keliavimą drauge – kaip esminį Bažnyčios gyvenimo ir misijos būdą.

Sinodo susitikimuose parapijoje atradome konkrečiai mūsų bendruomenei jautrių įžvalgų brėžiančių gaires parapijos veikloms ateityje.

Parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras apibendrindamas Sinodą parapijoje išsakė viltį, kad parapijiečiai tęs keliavimą kartu kasmet.

Birželio 12 dieną šventėme Švč. Trejybės iškilmę ir titulinius parapijos Lietuvos kankinių atlaidus. Ta proga parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras padėkojo parapijos Sinodo dalyviams bei įteikė padėkos raštus grupelių moderatoriams už atsidavusią tarnystę Domeikavos parapijos Sinodinio kelio susitikimams ir troškimą išklausyti savo bendruomenių žmones. Po šv. Mišių Domeikavos bažnyčioje vyko chorinės muzikos koncertas Gedulo ir vilties dienai atminti.

Birželio 15 dieną Domeikavos ir Lapių parapijų Sinodinio kelio moderatoriai dalyvavo Sinodinio kelio Kauno arkivyskupijoje apibendrinimo  moderatorių simpoziume. Plačiau skaitykite paspaudę nuorodą: https://kaunoarkivyskupija.lt/index.php?id=140&ncid=2&nid=10737

Dėkojame Sinodinio kelio Kauno arkivyskupijoje darbo grupei už parengtą medžiagą susitikimų temoms.
Temas ir medžiagą susitikimas galite rasti interneto svetainėje
Sinodinis kelias Lietuvoje (katalikai.lt) ir mūsų parapijos interneto svetainėje.

Kviečiame susipažinti su Sinodo 6 ir 7 temų medžiaga.

Skaidrės 6 tema Skrajutė 6 tema Skaidrės 7 tema Skrajutė 7 tema