2022 06 11 Pirmoji Šventoji Komunija

Šiais metais parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje suteikė Pirmąją Šventąją Komuniją daugiau nei šimtui vaikų. Šv. Mišių metu Tėveliai laimino savo vaikus. Dvasininkas šeimoms linkėjo kantrybės, išminties bei gyvenant kartu santykių darnos. Vėliau dvasininkas pašventino vaikų Rožinius ir škaplierius.

Šventės pabaigoje kunigas vaikams įteikė Pirmosios Šventosios Komunijos pažymėjimus ir knygas apie Šiluvą.
Vėliau vaikai fotografavosi atminčiai bažnyčioje ir šventoriuje. Klebono kun. Gintaro Pūro pasiūlyta idėja, kaip įamžinti Pirmosios Šventosios Komunijos šventės dieną, sulaukė vaikų Tėvelių pritarimo. Domeikavos bažnyčios šventorius pasipuošė dekoratyviai žydinčių japoniškų vyšnių – sakurų alėja. Nuoširdžiai dėkojame visiems sodinusiems medelius.

Mūsų parapijoje vaikai sakramentams rengiami pagal Kauno arkivyskupijoje patvirtintą vaikų rengimo Pirmajai Išpažinčiai ir Pirmajai Šventajai Komunijai programą. Šiais metais vaikai buvo paskirstyti į penkias grupes. Pasirengimas sakramentams truko vienerius mokslo metus.

Vaikų Tėveliams katechezes vedė mūsų parapijoje liturginę praktiką atliekantis Kunigų seminarijos klierikas Mantas Šideikis. Dėkojame už sielovadą parapijoje karechetėms Romai, Audronei, Jolantai bei klierikui Mantui.