2022 06 05 Sekminės ir Tėvo diena

Birželio 5 dieną, sekmadienį šventėme Bažnyčios gimtadienį - Šventosios Dvasios Atsiuntimo (Sekminės) iškilmę ir minėjome Tėvo dieną. Domeikavos bažnyčioje parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras aukojo šv. Mišias už gyvus ir mirusius Tėvelius. Bendroje maldoje meldėme, kad Šventoji Dvasia perkeistų ne tik žmonių širdis, bet ir istorijos eigą Ukrainoje ir visoje Europoje.

Šv. Mišių metu buvo giedamas Himnas Šventajai Dvasiai bei laiminami pamaldose dalyvaujantys Tėvai.

Prieš 6 metus klebonas kun. Gintaras Pūras buvo paskirtas tarnauti Domeikavos Lietuvos kankinių parapijoje. Dvasininkas Tėvo dieną aukojo pirmąsias šv. Mišias Domeikavos bažnyčioje.

Gegužės 29 dieną klebonas kun. Gintaras Pūras minėjo 28 metų kunigystės sukaktį. Ta proga gerbiamą parapijos kleboną sveikino parapijiečiai, Domeikavos kaimo bendruomenės centro pirmininkė Rūta Butkuvienė bei Domeikavos parapijos pastoracinė ta
ryba.