2022 05 22 Sakralinės muzikos koncertas

Gegužės 22 dieną, sekmadienį po šv. Mišių Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje giedojo Marijampolės kultūros centro kamerinis choras „Suvalkija“ ir Domeikavos mišrus choras „Versmė“. Kolektyvai atliko po keletą kūrinių parengtų XXIII tarptautiniam sakralinės muzikos festivaliui „Džiūgaukim...Aleliuja, 2022“. Koncerto pabaigoje jungtinis choras atliko lietuvių išeivijos autorių kantatos „Kryžių ir rūpintojėlių Lietuva“ dalį.

Svečiai iš Marijampolės kartu su parapijos choru giedojo pamaldose. Domeikavos parapijos klebonas padėkojo už šventinį koncertą kolektyvų „Suvalkija“ ir „Versmė“ choristams bei vadovėms Virginijai Junevičienei ir Rasai Endriukaitienei.

Gegužės 15 dieną mūsų parapijos choras kartu su choru „Versmė" giedojo Marijampolės šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje.