2022 04 24 Gailestingumo sekmadienis

Balandžio 24 dieną, antrą sekmadienį po Velykų Bažnyčia švenčia Dievo Gailestingumo šventę. Ta proga po šv. Mišių Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje koncertavo Domeikavos mišrus choras „Versmė“. Šio kolektyvo vadovė Rasa Endriukaitienė vadovauja ir Domeikavos parapijos chorui.

Koncerte skambėjo „Džiūgaukim  Alialiuja, 2022" festivalio programa - pamėgtos lietuvių ir užsienio autorių giesmės ir dainos. Dainininkai sakė esą laimingi, galėdami šio festivalio atidarymą pradėti Domeikavos parapijos skambiuose maldos namuose. Vėliau kolektyvas džiugins klausytojus Marijampolės Šv. Vincento Pauliečio parapijos bažnyčioje bei giedos Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje.

Dėkojame kolektyvui „Versmė” bei koncertmeisterei A. Pranciulytei už gražų šventinį koncertą. Džiaugiamės, kad keletas  „Versmės“ dainininkų yra parapijos choro nariai.  Nuoširdžiai linkime kūrybinės sėkmės svečiams ir parapijos choristams.