2022 04 30 Jaunimo susitikimas ir Rožinio malda

Balandžio paskutinį šeštadienį po šv. Mišių Domeikavos bažnyčioje vyko klebono kun. Gintaro Pūro susitikimas su sakramentus priimti besirengiančiu parapijos jaunimu. Dvasininkas Dvasininkas pasveikino jaunuolius baigus Sutvirtinimui pasirengti programą, pravedė trumpą katechezę apie iššūkius Bažnyčiai šiandienos pasaulyje bei aptarė pasirengimo Sutvirtinimo šventei klausimus.

Mūsų parapijoje Sutvirtinimui jaunuoliai rengiami pagal Kauno arkivyskupijoje patvirtintą programą. Šiais metais dėl covid-19 infekcijos valdymo ribojimų sutvirtinamųjų susitikimai vyko gyvai ir nuotoliniu būdu. Pasirengimas sakramentams parapijoje vyksta vienerius mokslo metus t.y. nuo spalio mėn. iki gegužės.

Vėliau bažnyčioje vaikai ir jų tėveliais dalyvavo Rožinio maldoje. Mažieji parapijiečiai atsinešė savo rožinius, pasidalino maldos patirtimi bei iš spalvoto popieriaus sudėjo Rožinį bažnyčioje. Rožinio maldai vadovavo mūsų parapijoje liturginę praktiką atliekantis klierikas Mantas ir parapijos katechetės.