2022 03 13 Sekmadienio malda už tarnautojus ir giedotojus

Kovo 13 dieną, antrąjį gavėnios sekmadienį pamaldose malonių meldėme mūsų parapjjos tarnautojams ir giedotojams. Mišių liturgijoje giedojo Domeikavos parapijos choras ir giesmininkai iš Lapių šv. Jono Krikštytojo parapijos. Po šv. Mišių parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras pašventino parapijų giesmininkų naujas gitaras bei palinkėjo auginti meilę religinei muzikai, giedoti taip, kad giesmė veržtųsi iš širdies.

Šiandien būtų sunku įsivaizduoti tylią bažnyčią: be sakralinės muzikos, parapijos choro, vargonų skambesio bei jaunimo mėgstamų giesmių pritariant gitara. Domeikavos bažnyčioje maldos bei grožio aplinką kuria parapijos klebonas Gintaras Pūras, zakristijonas Vitas Triukas, vargonininkė Rasa Endriukaitienė, giesmininkų ir Rožinio kalbėtojų bažnyčioje gružių vadovai Antanas ir Valerija Aleksynai, parapijos pastoracinės tarybos nariai bei būrelis savanorių. Rengiantis pagrindinėms liturginėms šventėms kruopščiai planuojama bažnyčios erdvių puošyba bei atidžiai parenkami liturginės muzikos kūriniai. Liturgijos grožyje atrandamas jos gylis, žmonės lengviau priima dvasines vertybes, atranda vidinę ramybę. Pastangos puoselėjant maldos namus duoda vaisių: bažnyčios sakralumas tampa suprantamas net nuo jos nutolusiems žmonėms.

Apie tai, kaip Domeikavos parapijoje švenčiame tikėjimą, skaitykite šių metų vasario Artumoje.
Nuoširdžiai dėkojame katalikiško žurnalo „Artuma“ dailininkei Silvijai Knezekytei už apsilankymą mūsų parapijoje.

Kviečiame įvairaus amžiaus parapijiečius atrasti sau mielą veiklą parapijos bendrijose ir grupėse.

Lapių parapijos giesmininkai džiaugiasi ir yra dėkingi, kad klebonas kun. G. Pūras pakvietė giedoti pamaldose Domeikavos šventovėje, už jo globą ir palaikymą.