2022 03 11 Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną - Tautiška giesmė ir Ukrainos šaulių himnas

Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje klebonas kun. Gintaras Pūras šv. Mišias aukojo už mūsų Tėvynę ir Ukrainos nepriklausomybės kovotojus. Maldose Dievui dėkojome už Lietuvos savarankiškumo brangią dovaną bei meldėme karo baigties okupantų niokojamai Ukrainai ir saugaus prieglobsčio nuo karo baisumų bėgančioms ukrainietėms moterims, vaikams.

Dvasininkas pamaldų dalyvius pasveikino su 32 Laisvės pavasariu bei priminė, kad Laisvė nėra duotybė. Laisvė yra vertybė kurią privalome saugoti ateities kartoms. Šiandien pilietiškumo pavyzdys žmonijai yra Ukrainos tauta, kuri didvyriškai gina savo šalies suverenetetą.

Po šv. Mišių visi kartu giedojome Lietuvos valstybės himną. Vėliau parapijos choristai kartu su ukrainiečiu dainininku Pavlu Pavlyuk atliko Ukrainos šaulių himną.

Gavėnios metu prieš pamaldas Domeikavos bažnyčioje einamas Kryžiaus kelias. Šventinį penktadienį Kryžiaus kelio maldai vadovavo Domeikavos parapijoje liturginę praktiką atliekantis klierikas Mantas Šideikis.