2022 02 27 Susitikimas tema BENDRA ATSAKOMYBĖ MISIJOJE

Vasario 27 d. po šv. Mišių Lapių bažnyčioje žmonės kalbėjosi Sinodo ketvirta tema „Bendra atsakomybė misijoje”. Tikinčiųjų grupę moderavo mūsų parapijoje liturginę praktiką atliekantis klierikas Mantas Šideikis. Jis pristatė medžiagą, su kuria jau buvome susipažinę. Kiekvienas pasisakė temos klausimu, kuris jam aktualiausias.

Mūsų parapijos klebonas kun. G. Pūras, Sinodinio kelio Kauno arkivyskupijoje darbo grupės narys, paragino žmones užrašyti savo mintis bei temos apibendrinimą perduoti Sinodinio kelio Lietuvoje koordinacinei grupei.

Grupėje diskutavome, kaip kiekvienas galime prisidėti prie veiklos pagyvinimo parapijoje. Misionieriai esame visi – tikėjimą liudijame šeimoje, darbovietėje bei viešose vietose. Popiežius Pranciškus sako, kad „nė vienas nėra nenaudingas ar nesvarbus Dievo meilei. Kiekvienas esame misija pasaulyje…” Kovo 13 dieną, sekmadienį po šv. Mišių kviečiame bendrystei prie arbatos. Gaivinkime savyje supratimą, kad parapija yra mūsų visų atsakomybė.

Parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras dėkoja visiems dalyvavusiems Sinodo kelio susitikime.

Informaciją apie Domeikavos bažnyčioje vykusį Sinodo susitikimą rasite paspaudę šią nuorodą: