2022 01 30 Sinodo 3 tema. Šventimas

Sausio 30 dieną, sekmadienį po šv. Mišių Domeikavos parapijos maldos namuose vyko trečiasis Sinodinio kelio susitikimas tema „Šventimas“. Susitikimą pradėjome malda. Vėliau klierikas Mantas Šideikis perskaitė Šventojo Rašto ištrauką iš Nehemijo knygos.

Į parapijos klebono kun. Gintaro Pūro kvietimą diskusijai Sinodinio kelio trečia tema „Šventimas“, atsiliepė įvairaus amžiaus tikintieji. Žmonės pasidalino į dvi grupes, kad būtų galima laisvai kalbėtis, pasisakyti kiekvienam. Diskusijoms vadovavo klierikas Mantas ir ministrantas Ramūnas. Grupėse daugiausiai diskusijų sukėlė klausimai dėl svetingumo kultūros Bažnyčioje bei kiek dalyvavimas liturgijoje daro įtaką šventei mano širdyje ir namuose.

Prieš dvi savaites visi pamaldų dalyviai gavo skrajutę apmąstyti asmeniškai susitikimo temą, todėl šio sekmadienio diskusijoje žmonės dėmesį sutelkė į temos esmę, neperėjo į asmeniškumus, Svarbiausias mintis užsirašėme, vėliau jos bus perduotos Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio koordinatoriams.

Susitikimo pabaigoje skyrėme laiko trumpai tylai ir bendrai maldai.

Tema 3. „Šventimas”.