2021 12 19 Adventinių ir kalėdinių giesmių vakaras šeimoms

Gruodžio 19 dieną Domeikavos laisvalaikio salėje vyko teatralizuotas adventinių ir kalėdinių giesmių vakaras visai šeimai.

Šventinę nuotaiką dovanojo Vilkaviškio - choras "Uosija" (vad. Laima Venclovienė), Domeikavos laisvalaikio salės choras "Versmė" (vad. Rasa Endriukaitienė) bei Domeikavos gimnazijos moksleiviai (vad. Eglė Verzienė).

Šv. Kalėdų laukimo laikotarpis - puikus laikas visai šeimai praleisti daugiau laiko kartu, atrasti krikščionybės grožį bei sustiprinti ryšius tarp bendrumenės narių.

Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras artėjančių šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga nuoširdžiai sveikina meninių kolektyvų narius, vadovus ir linki nepalaužiamos vilties ir tikros, visa apimančios meilės.

Dėkojame Domeikavos laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorei Nerijai Krugliakovienei už šiltą ir jaukų šventinį vakarą bei pastangas telkiant Domeikavos bendruomenę.