2021 10 17 Marijos radijo savanoriai Lapių bažnyčioje

Spalio 17 dieną, sekmadienį Lapių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje lankėsi Marijos radijo savanoriai. Po šv. Mišių galėjome įsigyti katalikiškos spaudos bei asmenine auka prisidėti prie mėgstamos radijo stoties išlaikymo. Marijos radijas neparduoda reklamos - gyvuoja tik klausytojų ir kitų privačių rėmėjų aukomis. Šiuo požiūriu Marijos radijas yra unikalus

Parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras kviečia tikinčiuosius įsipareigoti skirti kas mėnesį, kad ir kuklią auką, Marijos radijo išlaikymui. Bažnyčioje yra įrengta aukų dėžutė Marijos radijui paremti.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų bažnyčioje apsilankiusiems Marijos radijo savanoriams ir visiems aukotojams. Jūsų gerumas padeda Gerąją Naujieną žmonėms atnešti į namus, įstaigas, ligonines bei transporto priemones. Radijo bangomis sklindantis Dievo Žodis pasiekia ir tikinčius ir netikinčius. Marijos radijo geradariams ir rėmėjams meldžiame Švč. Mergelės Marijos globos.

Daugiau apie Marijos radiją galite sužinoti čia: http://www.marijosradijas.lt/