2021 07 14 Rožinio maldą Marijos radija transliavo iš Domeikavos bažnyčios

Liepos 14 dieną, 14.00 valandą Marijos radijas tiesiogiai transliavo Rožinio maldą iš Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios. Rožiniui ir pal. Teofiliaus Matulionio litanijai vadovavo parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras. Kiekvieno mėnesio 14 dieną Rožinio malda kalbama iš bažnyčios, kurioje gerbiama pal. Teofiliaus Matulionio relikvija.

2017 m. spalio 22 dieną Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas perdavė nuolat gerbti pal. Teofiliaus Matulionio relikviją Domeikavos Lietuvos kankinių parapijai. Kiekvieno mėnesio pirmąjį penktadienį Domeikavos bažnyčioje vyksta pamaldos prašant pal. T. Matulionio, arkivyskupo ir kankinio užtarimo.

Liepos mėnesį į Domeikavos bažnyčią atvežta Birštono sakralinio muziejaus paroda apie pal. Teofilių Matulionį.

Domeikavos parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras nuoširdžiai dėkoja tikintiesiems kartu kalbėjusiems Rožinį tiesioginės transliacijos metu bažnyčioje ir namuose.