2021 04 15 Nenutrūkstama Švč. Sakramento adoracija Domeikavos bažnyčioje

Balandžio 14 dieną, trečiadienį po 9 valandos rytinių šv. Mišių, Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje prasidėjo nenutrūkstama Švenčiausiojo Sakramento adoracija, trukusi iki balandžio 15 dienos, ketvirtadienio šv. Mišių. Maldos budėjimą prie Švenčiausiojo Sakramento adoracijos metu vykdė parapijos bendruomenių nariai. Buvo sudarytas budėjimo prie Švenčiausiojo grafikas. Žmonės pasiskyrstė paros laiką bei įsipareigojo skirti bent po valandą maldai bei tylai su Dievu.

Vyskupų konferencijos nutarimu Lietuvos bažnyčiose nenutrūkstamoje Švenčiausiojo Sakramento aroracijoje meldžiamasi šiomis intencijomis: meldžiamės už pandemijos aukas ir prašome Dievą atitolinti nuo žmonijos pandemijos pavojų; meldžiamės už pašaukimus į dvasinį luomą bei prašome malonės savo pašaukime ištverti; meldžiamės už valdančiuosius, kad Dievas suteiktų jiems išminties daryti tinkamus sprendimus moralės srityje, priimant įstatymus.

Nenutrūkstama Švenčiausiojo Sakramento adoracija Kauno arkivyskupijos bažnyčiose prasidėjo nuo kovo 15 ir truks iki gegužės 4 dienos.

Pasibaigus 24 valandų Švenčiausiojo Sakramento adoracijai Domeikavos bažnyčioje, klebonas kun. Gintaras Pūras nuoširdžiai padėkojo adoruotojams.

Dvasininkas pakvietė pirmais mėnesio penktadieniais adoruoti Švenčiausiąjį Sakramentą Domeikavos bažnyčioje bei priminė, kad per maldą Dievas stiprina mūsų tikėjimą.

Šv. Faustina Kovalska kalbėjo, kad „per maldą liejasi visos malonės”.

Parapijos informacija.