2021 04 04 Velykos Lapių parapijoje

Velykų rytą į šv. Mišias Lapių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje rinkosi tikintieji. Dėl karantino dėvėdami veido apsaugines kaukes, žmonės dalyvavo pamaldose maldos namų viduje. Iškilmingas šv. Mišias aukojo parapijos klebonas kunigas Gintaras Pūras. Atsižvelgiant į esamą situaciją dėl karantino, Velykų procesija buvo einama bažnyčios viduje be tikinčiųjų. Velykų ryto liturgines giesmes giedojo parapijos choras, grojo pučiamųjų instrumentų grupė.

Klebonas kun. G. Pūras pasveikino parapijiečius ir svečius Šventųjų Velykų proga. Vėliau dvasininkas perskaitė arkivyskupijos ganytojų šventinį sveikinimo laišką tikintiesiems.

Balandžio 5 d., antrą Velykų dieną šv. Mišios Lapių bažnyčioje buvo aukojamos 10 valandą ryte.

Džiaugiamės, kad Kristaus Prisikėlimą galėjome švęsti bendruomenėje. Kleboną G. Pūrą parapijiečių vardu pasveikino pastoracinės tarybos pirmininko pavaduotojas Vytautas. Dvasininkui Velykų proga linkėta Prisikėlimo džiaugsmo, sveikatos bei gražių ir prasmingų darbų parapijoje.