2021 04 04 Šventos Velykos Domeikavos parapijoje

Ankstų Velykų rytą į pirmąsias Prisikėlimo šv. Mišias Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje rinkosi tikintieji. Dėl COVID-19 laikydamiesi fizinio atstumo ir dėvėdami veido apsaugines kaukes, žmonės dalyvavo pamaldose maldos namų viduje. Iškilmingas šv. Mišias aukojo parapijos klebonas kunigas Gintaras Pūras. Atsisžvelgiant į esamą situaciją dėl karantino, Velykų procesija buvo einama bažnyčios viduje be tikinčiųjų. Velykų ryto liturgines giesmes giedojo parapijos choras, grojo pučiamųjų instrumentų grupė.

Klebonas kun. G. Pūras pasveikino parapijiečius ir svečius Šventųjų Velykų proga. Vėliau dvasininkas perskaitė arkivyskupijos ganytojų šventinį sveikinimo laišką tikintiesiems..

Kauno arkivyskupijos ganytojų video sveikinimus rasite paspaudę šią nuorodą.

KAUNO ARKIVYSKUPIJA. Įvykiai ir kronika

Domeikavos bažnyčioje antrosios Velykų šv. Mišios buvo aukojamos 12 valandą. Antrą Velykų dieną šv. Mišios buvo aukojamos 12 valandą.

Džiaugiamės, kad Kristaus Prisikėlimą galėjome švęsti bendruomenėje. Kleboną G. Pūrą parapijiečių vardu Velykų proga pasveikino Domeikavos seniūno pavaduotoja Vita Sutkienė.