2021 02 24 Kryžiaus kelio mąstymai vaikams

Vasario 24 dieną parapijos vaikai, nuotoliniu būdu dalyvavo Gavėnios mąstymuose. Susitikimą vedė sesuo benediktinė Celina. Vienuolė pasidalino keturiolikos Kryžiaus kelio stočių atvaizdais, mokė giesmių, maldų bei kartu apmąstė Jėzaus Kryžiaus kelią. Vėliau vaikai atliko praktines užduotėles raštu bei trumpai pasidalino refleksijomis. Vaikai sakė, kad ir jų gyvenime būna sudėtingų situacijų – tenka susidurti su blogiu. Kryžiaus kelio tikslas yra mus mokyti mylėti ir atleisti. Kryžiaus kelio stotys mums padeda suvokti Jėzaus gyvenimą ir iš jo mokytis. Kryžiaus kelias yra graži ir prasminga katalikų tikėjimo pamaldumo praktika. Ji padeda pasirengti šv. Velykų džiaugsmui.
Renginyje dalyvavo maždaug šimtas Kauno rajono 3-5 klasių moksleivių ir mokytojų. Renginį organizavo Kauno rajono švietimo centras ir tikybos mokytojų metodinė grupė.